• Destek Hattı : +90 532 237 55 20
KURUMSAL Biz Kimiz

Focus Lazer Kozmetik ve Medikal, 2012 yılında Yunus DİNÇ tarafından kurulmuş, Ankara merkezli bir Medikal Teknoloji şirketidir. 

Sektördeki boşlukları, eksiklikleri sistematik bir şekilde analiz ederek kozmetik, medikal estetik, sağlık, güzellik sektörüne ayrıca tıp dünyası profesyonellerine tüm dünyada kullanılan en yeni teknoloji ve ürünleri tedarik etmek, teknik servis sağlamak temel amacı ile olmuştur. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite, uygun fiyat, dürüstlük ve devamlılığı kendisine ilke edinmiştir.

Lazer Sistemleri konusunda uzmanlaşmış olan deneyimli satış kadrosu, satış sonrası uzman teknik destek ve estetisyenler tarafından verilen eğitim hizmetleri, gerektiğinde hekimlere ve uzman estetisyenlere yurtdışında workshop veya seminerlere katılım olanağının sunulması ayrıca satış sonrası back up hizmetlerinin (parça değişimi..vs.) sağlanmasıyla sonuçlanması beklenen müşteri ile cihaz/ürün arasındaki memnuniyet şirket politikası içerisinde yer almaktadır. Tüm cihazlarımızda CE, TSE, FDA belgeleri  mevcut olmakla birlikte FOCUS markası, tasarımlarında estetiği mühendislikle buluşturmaktadır.


Uygulayıcılara cihaz ve ürün kullanım eğitimi, Focus Lazer Kozmetik Medikal tarafından verilen eğitim sertifikasıyla belgelenmektedir. Ayrıca yurt içinde düzenlenen sektörel fuarların, kongre ve sempozyumların büyük bir çoğunluğun da ise boy göstermektedir. Böylece elektroestetik ve medikal cihazlar alanında dünyadaki güncel gelişmeleri sürekli takip edip ürün gamını geliştirerek , bu alanlardaki yenilikleri ülkemize bu tür etkinliklerde sunup en kısa zamanda ulaştırmak için her türlü çalışmalar yapılmaktadır.

Bugün ise aralarında güzellik merkezlerine ek olarak özel hastaneler, tıp merkezleri ve polikliniklerin yanı sıra Türkiye’nin bir çok özel kuruluşuna cihaz ve ürünler temin edilmektedir. 

FOCUS olarak misyon ve vizyonlarımıza bağlı kalarak varlığımızı sürdürmek amacı ile …

SAYGILARIMIZLABilgi Toplumu Hizmetleri

Ticari Ünvanı : FOCUS LAZER KOZMETİK MEDİKAL BİLGİSAYAR DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
İnternet Sitesi : www.focuslazer.com
Müdürlerin adları ve soyadları : Yunus DİNÇ
Taahhüt edilen ve ödenen sermaye miktarları : TAAHHÜT EDİLEN : 0
ÖDENEN SERMAYE : 1200000.- (ALTIMİLYONİKİYÜZBİN) tl